- XYZprinting

Цена
€64 32 / 125 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Лазерно гравиране:
Максимален размер на обекта: 5.9 D ( 15 x15 cm )
Изходяща мощност: 350mW ~500mW
Дължина на вълната: 450nm InGaN
Файлови формати: JPG / PNG / GIF / BMP
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Лазерно гравиране:
Максимален размер на обекта: 5.9 D ( 15 x15 cm )
Изходяща мощност: 350mW ~500mW
Дължина на вълната: 450nm InGaN
Файлови формати: JPG / PNG / GIF / BMP
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер детайл | 200 x 200 x 200 mm |
| Размер детайл | 200 x 200 x 200 mm |
| Свързаност. | USB |
| Макс. скорост на принтиране (mm³/s). | 300 |
| Поддържани файлови формати. | JPG, PNG, GIF, BMP |
| Свързаност. | USB |
| Технология. | FFF |
| Поддържани файлови формати. | JPG, PNG, GIF, BMP |
| Тип консуматив | PLA |
| Тип консуматив | ABS |
| Функции. | Принтиране |
| Технология. | FFF |
| Тип екструдиране. | Директно |
| Тип консуматив | ABS |
| Тип консуматив | PLA |
| Макс. скорост на принтиране (mm³/s). | 300 |
| Функции. | Принтиране |
| Тип екструдиране. | Директно |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология на печат | FDM/FFF |
| Работен обем | 220 x 200 x 200 mm |
| Резолюция на слоя (micron) | 100 |
| Брой екструдери (count) | 1 |
| Диаметър на филамента | 1.75 mm |
| Свързаност | USB |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Поддържани материали | PLA |
| Максимална температура на дюзата (°C) | 260 |
| Подгряваща плоча | Да |
| Максимална скорост на печат (mm/s) | 150 |
| Затворена камера | Не |
| Автоматично нивелиране | Не |
| Дисплей | LCD |
| Тегло (kg) | 4.5 |
| Тегло | 0.00кг |
Модул за лазерно гравиране за 3D принтер Da Vinci F1.0 Professional
Превърнете вашия Da Vinci F1.0 Professional 3D принтер в машина за лазерно гравиране. Този официален модул добавя прецизно лазерно гравиране чрез USB или WiFi, разширявайки творческите ви възможности отвъд 3D печата.
Ключови Предимства
- Двойна свързаност — Работете чрез USB или WiFi за гъвкав работен процес.
- Лесен монтаж — Проектиран специално за Da Vinci F1.0 Professional, инсталация тип plug-and-play.
- Прецизно гравиране — Висококачествен лазерен модул за детайлно гравиране върху различни материали.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | Da Vinci F1.0 Professional 3D принтер |
| Свързаност | USB, Wi-Fi |
| Тип | Модул за лазерно гравиране |
Какво има в кутията
- Модул за лазерно гравиране
- Монтажен комплект
- USB кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





